Mobile-IT

Published in Mobile-IT

Швейний довідник Featured

May 02, 2011 Hit: 307906 Written by 
Швейна термінологія
Швейна термінологія

Знайомство зі швацькою термінологією зробить Вашу бесіду з продавцем змістовнішою: Ви зробите вибір машини для шитва. Якщо розумієте суть справи, Вас не обдурять підступні реалізатори.

Типи сучасних машин для шитва і суміжні поняття

Additional Info

Download attachments:

Електричний привід - електромотор, що приводить усі механізми швацької машини в рух. Робота електроприводу зазвичай здійснюється за допомогою ножної педалі, а темп шитва залежить від сили натиснення на педаль.

Електромеханічна машина - машина для шитва з електроприводом і механічним управлінням. Управління(вибір виду рядка, ширина і довжини стібка) здійснюється за допомогою механічних перемикачів, які винесені на корпус швацької машини.

Електронна машина для шитва - швацька машина з управлінням електронного типу. Пересуванням голки відносно матеріалу керує мікропроцесор. Усі типи швів знаходяться в пам'яті машини, налаштування необхідної швацької операції відбувається за допомогою панелі електронного типу, а додаткова інформація і підказувач відображаються на дисплеї.

Дисплеєм забезпечена більшість електронних швацьких машин. Іноді це невеликий дисплей-індикатор, який відображає № вибраної функції і параметри шитва(наприклад, довжину і ширину стібка). Іноді це дисплей рідкокристалічний, на якому висвічуються ще і підказки, інформація для довідки і поради з шитва. Дорогі моделіелит-класуоснащені рідкокристалічним кольоровим сенсорним дисплеєм, за допомогою якого ведеться управління швацькою машиною. Від параметрів і розмірів дисплея залежить ціна швацької електронної машини.

Машина швацько-вишивальна - машина, що має вишивальний блок (механізм з пяльцами, який кріпиться на корпус машини для шитва). В ході вишивки пяльця пересуваються в різні напрями, і машина для вишивки автоматично виконує необхідний візерунок. Вам треба тільки міняти колірну гаму ниток на вимогу самої машини. Вишивальні машини створюють візерунки у різних техніках:гладінь, хрестик, мережка, рішельє. Схеми візерунків можна доповнювати, придбавши спеціальні дискети, або створивши візерунки на ПК.

Оверлок - відмінне доповнення до машини для шитва, яке дає можливість працювати із стрейчевими тканинами, трикотажем. Декілька шарів тканини одночасно зшиваються еластичним міцним рядком, а край обверложиться і зайве обрізається. Побутові оверлоки бувають двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятиниткові. Вибираючи краєобметувальну машину, подивіться на обов'язкову рукавну платформу, здвоєне подання, а ще на типи рядків, що робляться.

Регулятор проколу голки електронного типу: щоб швацька машина з легкістю працювала з матеріалом будь-якої товщини, регулятор завжди забезпечує максимально можливий тиск, з яким голка проколює тканину незалежно від темпу обертания двигуна.

Платформа рукавна(рукав вільний) є практично в усіх нових машин для шитва, вона полегшує обробку рукавів, брючин.

Столик для збільшення робочого місця полегшує роботу з важкими речами, такими, як ковдра або фіранка. Входить у комплект до марок окремих машин, наприклад, призначених для квілтинга.

Зуби матеріалу - механізм, що відповідає за пересування тканини під лапкою. Транспортер нижній - це гребінка, що знаходиться під притискною лапкою, і окрім просування тканини регулює довжину шва. Зуби корисні під час роботи із проблемними матеріями.

Човник, що коливається, - човник відомий усім по старих машинках для шитва і рідній "Чайці". Такий човник і зараз використовується в недорогих машинах усіх відомих виробників, його слабкі місця - це невелика швидкість шитва і вібрація в процесі роботи. Розташування шпульки і човника, що коливається, - вертикальне.

Човник подвійного оббігання(ротаційний) - вид човника, що застосовується в швацьких машинах більшого цінового ряду, вартість яких вище за відмітку двісті п'ятдесят у.о... Переваги човника такого типу - тихий хід, а також маловірогідність обриву і заплутування нитки. Нитковдівач в автоматичному режимі спрощує процес втягання нитки в голкове вушко.

Можливості функціонального характеру

Операція швацька - тип строчки, який робить швацька мшина. Кількість швацьких операцій - одна з характеристик швацької машини, яка впливає на ціну(сюди входять усі робочі і декоративні рядки, петлі).

Типи швів

Сполучні рядки потрібні для сточування деталей виробу. Окрім простого прямого шва, існують інші види сполучних швів. Трикотажні або еластичні рядки потрібні для тканин, що тягнуться: джерсі, трикотажних і в'язаних полотен.

Оверлочні рядки - це машинні строчки, лише імітуючі оверлок. Посилені рядки - особливо міцні шви, які використовуються для витримки більшого навантаження.

Краєобметувальні шви і зигзаг застосовуються для оверложування зрізів тканин, які обсипаються.

Шов потайний - шов, який непомітний з лицьового боку, незаміннй для виконання підгибки низу виробу. Декоративні(обробні) рядки - різноманітні візерунки, орнаменти, мережки, алфавіти. Зазвичай будь-який декоративний рядок можна урізноманітніти, змінюючи довжину і ширину шва.

Петля в автоматичному режимі - процес обробки петлі, коли вона робиться в автоматичному режимі за 1 прийом. Ви не розгортатимете матеріал, швацька машина сама обробить усі краї петлі під потрібний розмір. Швацькі машини електронного типу найчастіше роблять 2-3 види петель: прямокутну, петлю з очком, овальну.

Петля-напівавтомат: машина не може виконувати усю петлю самостійно, досить перемкнути 4 рази необхідну операцію .

Реверс - шитво, що здійснюється у зворотному напрямі. Операція, яка застосовується для закріпки рядка.

Квілтинг - техніка декоративного простьобування виробу. Застосовується для прикраси верхнього одягу .

Печворк - клаптева мозаїка, або шитво з клаптів

Last modified on Wednesday, 16 April 2014 16:44
Read 307906 times
Rate this item
(0 votes)
Super User

Quisque interdum hendrerit molestie. Vestibulum adipiscing, tellus sit amet accumsan lobortis ,Quisque interdum hendrerit molestie.

Website: smartaddons.com
Login to post comments

K2 Comments

K2 Calendar

« November 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Most read

Video galleries

Популярні матеріали

Guide Products

Tames pede elit
Pass aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Aliquam ...
Домашнее задание
Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Aliquam ...
Mes pede epin litora
Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Aliquam ...
Стильно, і не тільки
Кожен з нас, будь-то в дитинстві або у свідомому віці, відвідував музей, місце, де буяють фарби і ...
Головне, щоб костюмчик
       Ще не так давно дістати хороший одяг було практично неможливо. ...

SECTIONS

Local News

Menu

About Us

Services

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green red Oranges blue crimson

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color
Background Image

Spotlight4

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction