Mobile-IT

Published in Mobile-IT

Вишукана техніка

May 26, 2011 Hit: 70684 Written by 
Вишукана техніка

             Подібна техніка шитва, відома також як французьке шитво, полягає в додаванні вишуканих елементів прикрас, зроблених власними руками.

Ця техніка широко застосовувалася у минулому, а створені таким чином речі передавалися від одного покоління іншому. Різноманітні прийоми, використані у французькому шитві, включають защипи, високоякісну вишивку, вшивання шнура в кант та інші прикраси.

Additional Info

Download attachments:

За останні роки ця техніка шитва набула другого народження, як в одязі, так і у виробах для прикрашання будинку. Особлива увага до деталей може злякати новачка, але такого не станеться, якщо Ви використовуєте правильні інструменти.

   Найбільш важливий елемент у французькому шитві - акуратність! Ваша швацька машина ідеально підійде для цього, якщо Ви використаєтевідповідні лапки.

                                   ЛАПКА ДЛЯ АТЛАСНИХ СТІБКІВ

   Служить для прошивки щільних декоративних і атласних стібків. Підошва лапки скошена, що дозволяє пригладжувати нитку, що подається, тоді як тканина міцно утримується транспортером. При вишиванні декоративних стібків на тонкому матеріалі в один шар треба збільшити тиск притискної лапки.

   Розпочніть з вибору високоякісних тканин і ниток, щоб зберегти красу на багато років. Уважно виберіть елементи прикраси і виконайте зразки перш ніж шити виріб. Дозвольте Вашій швацькій машині і приладдю зробити роботу акуратно.

                                 ЛАПКА ДЛЯ РОЛИКОВОЇ ПОДГИБКИ

Створює тонку 2-міліметрову подгибку на легких тканинах, автоматично підігнувши тканину. Використовується для створення воланів там, де зовсім не потрібний додатковий об'єм по краю тканини.

                                       ЛАПКА ДЛЯ ЗАЩИПІВ

Невеликі защипи подвійною голкою дуже легко можна виконати за допомогою лапки з жолобками на підошві. Защипи можуть використовуватися не лише для обробки, за допомогою їх можна додати скромності до виробів з тонких тканин.

                                       Сучасна техніка французького шитва.

Французьке шитво можна виконати як в традиційному стилі, так і виходячи за його рамки. Попри те, що традиційне старовинне шитво створювалося в одному тоні або в пастельних тонах, сучасне шитво комбінує вишукану техніку з яскравими відтінками, малюнками і навіть поєднує різну техніку, наприклад, необроблені шви якби з нальотом старовини.

За допомогою тонкої техніки вишивки під старовину і помірного кольору можна акцентувати увагу на простому білому комірці. При роботі з тонкими тканинами потрібні тонкі нитки і голки. А за допомогою чого можна створити петлю на тонкій тканині? За допомогою шнура, який надасть хорошу міцність. Перед початком створення петлі накиньте тонкий шнур на виступ лапки позаду, потім пропустіть його вгору між зубцями вилки.

Щоб відтіняти прозорі тканини, скористайтеся вишивальними нитками темних тонів.

                               З покоління в покоління

   На новонародженого крихітку вже чекає спеціальний комплект одягу. З любов'ю створені прикраси на одязі з найтоншого льону демонструють ніжні почуття дорослих. І це вже не просто одяг, це - істинний скарб, який стане частиною сімейної історії, і передаватиметься наступним поколінням.

         ТРАДИЦІЙНА ЛАПКА ЗИГЗАГ З ГОЛКОЮ З ЛОПАТТЯМИ

Лопаті з металу по двох сторонах голки розсовують волокна тканини і дозволяють створювати отвори певного розміру. Кращий результат досягається на натуральних тканинах, таких як льон або бавовну, м'якші тканини спочатку слід накрохмалити.

Last modified on Monday, 21 April 2014 18:00
Read 70684 times
Rate this item
(0 votes)
Super User

Quisque interdum hendrerit molestie. Vestibulum adipiscing, tellus sit amet accumsan lobortis ,Quisque interdum hendrerit molestie.

Website: smartaddons.com
Login to post comments

K2 Comments

K2 Calendar

« November 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Most read

Video galleries

Популярні матеріали

Guide Products

Tames pede elit
Pass aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Aliquam ...
Домашнее задание
Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Aliquam ...
Mes pede epin litora
Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Aliquam ...
Стильно, і не тільки
Кожен з нас, будь-то в дитинстві або у свідомому віці, відвідував музей, місце, де буяють фарби і ...
Головне, щоб костюмчик
       Ще не так давно дістати хороший одяг було практично неможливо. ...

SECTIONS

Local News

Menu

About Us

Services

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green red Oranges blue crimson

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color
Background Image

Spotlight4

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction