Cars

Published in Cars

Стильно, і не тільки Featured

May 27, 2013 Hit: 110397 Written by 
Стильні швейні машини
Стильні швейні машини

Кожен з нас, будь-то в дитинстві або у свідомому віці, відвідував музей, місце, де буяють фарби і сюжети. Думаю, багато хто чув про картину російського художника Казимира Малевича "Чорний квадрат". Полотно створене в 1915 році, але і досі зовні невитіювата композиція - на білому фоні чорний квадрат - розбурхує уми як дослідників, так і любителів живопису. Сам художник вважав "Чорний квадрат" вершиною всього!

Additional Info

Download attachments:

Виробник швацьких машин Toyota Motor Corporation вирішив порадувати тих споживачів, хто любить стильні речі, і представила на ринку швацького устаткування декілька моделей чорного кольору: Toyota Jet B 224 і Toyota Super Jeans 15.

Електромеханічна швацька машина Toyota Jet B 224 виконує 24 операції, що дозволяє виконувати будь-які швацькі маніпуляції: від ремонту до пошиття виробів. Максимальна ширина стібка - 0,5см, довжина - 0,4см. На машині можна відстрочити край виробу(у тому числі трикотажний) посиленим рядком, внутрішні шви обробити зигзагом(ширина до 5мм), прикрасити виріб, використавши подвійну голку і різноманітні декоративні рядки. Вимкнувши зуби, тобто відключивши механізм подання тканини, можна виконати вишивку на виробі або заштопати дірку.

Знімна рукавна платформа полегшить обробку вузьких місць, рукавів і штанів. До Toyota Jet B 224 додається додатковий набір аксесуарів, що включає лапку для виконання прямої петлі(петля-напівавтомат), 3 шпульки, набір голок, викрутку, масельничку і розпорювач.

Але фірма-виготовник не зупинилася на досягнутому, і представила швацьку машину Toyota SuperJeans 15, яка сподобається і професіоналам, і початкуючим швалям. Для полегшення роботи на машині є спеціальний відсік з підказками. Фіксовані рядки дозволять без зусиль виконати будь-які швацькі операції, а горизонтальний човник забезпечує зручну і швидку заправку нитки в голку. Toyota Super Jeans 15 виконує 15 видів рядків. За допомогою збільшеної спецлапки можна зшити до 12 шарів джинса (максимальна висота підйому лапки 12мм).

Як і в Toyota Jet B 224, в Toyota Super Jeans 15 є нитковдівач, що спрощує заправку верхньої нитки. Дана швацька машина виконує петлю в напівавтоматичному режимі. У додатковий набір аксесуарів входить набір голок, 2 шпульки, лапка для зшивання товстих тканин, лапка для потайного шва, оверлочна лапка, лапка для петлі, викрутка і розпорювач.

Завод-виготівник надає цим моделям 3 роки гарантії.

Якщо Ви стильна людина і стежите за модними тенденціями, зверніть увагу на вишукані чорні Toyota Jet B 224 і Toyota Super Jeans 15, які допоможуть реалізувати творчі задуми і стануть трендовим аксесуаром Вашого інтер'єру.

Last modified on Tuesday, 15 April 2014 18:31
Read 110397 times
Rate this item
(1 Vote)
Super User

Quisque interdum hendrerit molestie. Vestibulum adipiscing, tellus sit amet accumsan lobortis ,Quisque interdum hendrerit molestie.

Website: smartaddons.com
Login to post comments

K2 Comments

K2 Calendar

« January 2021 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Most read

Video galleries

Популярні матеріали

Guide Products

Tames pede elit
Pass aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Aliquam ...
Домашнее задание
Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Aliquam ...
Mes pede epin litora
Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Aliquam ...
Стильно, і не тільки
Кожен з нас, будь-то в дитинстві або у свідомому віці, відвідував музей, місце, де буяють фарби і ...
Головне, щоб костюмчик
       Ще не так давно дістати хороший одяг було практично неможливо. ...

SECTIONS

Local News

Menu

About Us

Services

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green red Oranges blue crimson

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color
Background Image

Spotlight4

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction