Версия для печати

Cars

Опубликовано в Cars

Як підшити брюки без помилок

Май 24, 2013 Hit: 112761 Автор 
Як підшити брюки
Як підшити брюки

       Якщо у Вашого чоловіка погано розвинений окомір або він не збагнув досконало швейне мистецтво, то Вам, як добрій господині, прийдеться самостійно осягати таку премудрість, як підшити брюки самостійно. На ділі це зовсім не важко, якщо використовувати грамотну методику.

Дополнительная информация

Скачать вложения:


Для того, щоб підшити брюки, Вам знадобиться швейна машинка, кравецькі крейда або мило, ножиці, близько 110 см брючної тасьми під колір тканини і нитка з голкою.
  

Приступимо до справи. Починаємо примірку.
Обов'язково приміряйте штани на фігурі. Приміряти треба з взуттям. А якщо господар штанів носить ремінь, то його (ремінь) треба теж надіти.
   За канонами моди різних часів довжина чоловічих брюк змінювалася. Але як би там не було, з досвіду роботи в ательє, у мене виробився свій критерій. І це довжина до середини підбора. Така довжина зазвичай найоптимальніша. Так штани не виглядають короткими і не лежать на землі. Але якщо за моделлю брюки вузькі, тобто ширина штанини менше 22 см, то тоді брюки можна зробити трохи коротшими. Це поліпшить зовнішній вигляд брюк - вони не будуть сильно зморщуватися внизу. На примірці підігніть низ брюк назовні і заколіть шпильками з боку спини і переду.

1. Покладіть брюки на рівній поверхні і прокресліть дві лінії - одна лінія низу в готовому вигляді, друга - лінія запасу на підгиб. У чоловічих брюках оптимальний запас 3,5 - 4 см. Більший запас залишаємо на дитячих брюках - на виріст .

2. Обріжте зайву тканину і обмітайте зрізи.

3. Пришийте брючну тасьму: на ній є спеціальні фактурні смужки - по них легко орієнтуватися при прокладанні строчки. Першу сходинку прокладаємо на відстані 2 мм від краю - це відстань між краєм брюк тасьми і фактурної смуги. Тасьма пришивається двома рядками. Зручно пришивати без переривання строчки по обох лініях.
У кругову прострочіть першу сходинку. Трохи не доходячи до кінця тасьми, зупиніться і підігніть кінчик всередину на 1 см. Дострочіть до цього згину, опустіть голку вниз, підніміть лапку і розгорніть виріб на голці. Прострочіть по згину тасьми закріпкою (туди-сюди). Знову підніміть лапку, розгорніть виріб і виконайте другу сходинку.

4. Попрасуйте тасьму.

5. Зробіть підгиб низу брюк пришивши тасьму так, щоб вона була видна з лицьового боку на 2 мм.

6.Підшийте низ брюк потайним стібком.

7. Не забираючи намітки, попрасуйте низ через вологу тканину. Приберіть намітку і ще раз попрасуйте.
   Штани готові. Тепер Ви знаєте, як підшити брюки самостійно!
Це варіант, як підшити брюки, використовуючи спеціальну брючну тасьму по всій довжині низу брюк.

Последнее изменение Вторник, 15 Апрель 2014 16:50
Прочитано 112761 раз
Оцените материал
(4 голосов)
Super User

Quisque interdum hendrerit molestie. Vestibulum adipiscing, tellus sit amet accumsan lobortis ,Quisque interdum hendrerit molestie.

Сайт: smartaddons.com

Последнее от Super User

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии