Версия для печати

Cars

Опубликовано в Cars

Головне, щоб костюмчик сидів

Май 24, 2013 Hit: 5070324 Автор 
Головне, щоб костюмчик сидів

       Ще не так давно дістати хороший одяг було практично неможливо. Його діставали по знайомству, за ним "каталися" в столицю білокам'яну. Продавцям "фірми" загрожував тюремний термін. Сьогодні це не проблема, але знайти одяг хорошої якості не так легко. Бо ринок наповнений дешевим китайським товаром, що виготовлявся в підвалах. Якість, як і раніше, цінується, оскільки для її створення потрібні і хороший матеріал, і закрійник, і професійна досвідчена шваля.

Дополнительная информация

Скачать вложения:

Ось в ролі швалі я і спробую себе цього разу.

   До речі, шваля з досвідом роботи - це великий дефіцит. Відправимося на швацьку фабрику. Ознайомлення зі спеціальністю почалося з екскурсії по швацьких цехах. В одному з них панувала творчість: модельєри обговорювали нові моделі, а швалі видавали на-гора вже готовий костюмчик.Привабливо і пізнавально.

   У наступному, більшому і шумному, на робочих місцях відразу декілька десятків чоловік. Прасують, шиють, відпарюють - робоча атмосфера. Природньо, перший цех влаштував мене б більше, але щоб зрозуміти усі принади роботи, краще виберу другий. До роботи шваля приступає о7 годині і йде додому в 15.30. Зовсім непогано, особливо для заміжніх пані, яких на швацькому підприємстві більшість. І дітей з дитячого садочка можна забрати, і по хаті порядок навести. Робочий день "професійного дилетанта"(тобто мене) розпочався з вивчення техніки безпеки."Наставник", до якого мене "прикріпили", особливу увагу приділив тому, що треба обов'язково стояти на килимку з гуми, коли працюєш з електроприладами.

   В ідеалі, щоб працювати швалею на великому підприємстві, необхідно уміти працювати на будь-якому відділі швацького процесу. Для мене, дівчини, що не розуміє тонкощів швацької майстерності, теж знайшлося застосування. По-перше, мені можна освоїти ось цю швацьку машинку, закріплювальну. За її допомогою закріплюються нитки на петельках для гудзиків. Щоб петля не розійшлася, придумали люди спеціальну машинку, яка виконує цю нудну, але важливу роботу. Спочатку здавалося, що нічого складного в цій операції немає - кладеш деталь, натиснув на педаль і готово.Перед початком "мистецтва" знову нагадали про техніку безпеки.

   А взагалі, професія швалі важка. І тонкощів – океан. А в результаті - ексклюзивні моделі, а Ви в них - модниця і красуня.

Последнее изменение Понедельник, 21 Апрель 2014 18:22
Прочитано 5070324 раз
Оцените материал
(2 голосов)
Super User

Quisque interdum hendrerit molestie. Vestibulum adipiscing, tellus sit amet accumsan lobortis ,Quisque interdum hendrerit molestie.

Сайт: smartaddons.com

Последнее от Super User

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии