Версия для печати

Cars

Опубликовано в Cars

Стильно, і не тільки Избранное

Май 27, 2013 Hit: 109429 Автор 
Стильні швейні машини
Стильні швейні машини

Кожен з нас, будь-то в дитинстві або у свідомому віці, відвідував музей, місце, де буяють фарби і сюжети. Думаю, багато хто чув про картину російського художника Казимира Малевича "Чорний квадрат". Полотно створене в 1915 році, але і досі зовні невитіювата композиція - на білому фоні чорний квадрат - розбурхує уми як дослідників, так і любителів живопису. Сам художник вважав "Чорний квадрат" вершиною всього!

Дополнительная информация

Скачать вложения:

Виробник швацьких машин Toyota Motor Corporation вирішив порадувати тих споживачів, хто любить стильні речі, і представила на ринку швацького устаткування декілька моделей чорного кольору: Toyota Jet B 224 і Toyota Super Jeans 15.

Електромеханічна швацька машина Toyota Jet B 224 виконує 24 операції, що дозволяє виконувати будь-які швацькі маніпуляції: від ремонту до пошиття виробів. Максимальна ширина стібка - 0,5см, довжина - 0,4см. На машині можна відстрочити край виробу(у тому числі трикотажний) посиленим рядком, внутрішні шви обробити зигзагом(ширина до 5мм), прикрасити виріб, використавши подвійну голку і різноманітні декоративні рядки. Вимкнувши зуби, тобто відключивши механізм подання тканини, можна виконати вишивку на виробі або заштопати дірку.

Знімна рукавна платформа полегшить обробку вузьких місць, рукавів і штанів. До Toyota Jet B 224 додається додатковий набір аксесуарів, що включає лапку для виконання прямої петлі(петля-напівавтомат), 3 шпульки, набір голок, викрутку, масельничку і розпорювач.

Але фірма-виготовник не зупинилася на досягнутому, і представила швацьку машину Toyota SuperJeans 15, яка сподобається і професіоналам, і початкуючим швалям. Для полегшення роботи на машині є спеціальний відсік з підказками. Фіксовані рядки дозволять без зусиль виконати будь-які швацькі операції, а горизонтальний човник забезпечує зручну і швидку заправку нитки в голку. Toyota Super Jeans 15 виконує 15 видів рядків. За допомогою збільшеної спецлапки можна зшити до 12 шарів джинса (максимальна висота підйому лапки 12мм).

Як і в Toyota Jet B 224, в Toyota Super Jeans 15 є нитковдівач, що спрощує заправку верхньої нитки. Дана швацька машина виконує петлю в напівавтоматичному режимі. У додатковий набір аксесуарів входить набір голок, 2 шпульки, лапка для зшивання товстих тканин, лапка для потайного шва, оверлочна лапка, лапка для петлі, викрутка і розпорювач.

Завод-виготівник надає цим моделям 3 роки гарантії.

Якщо Ви стильна людина і стежите за модними тенденціями, зверніть увагу на вишукані чорні Toyota Jet B 224 і Toyota Super Jeans 15, які допоможуть реалізувати творчі задуми і стануть трендовим аксесуаром Вашого інтер'єру.

Последнее изменение Вторник, 15 Апрель 2014 18:31
Прочитано 109429 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
Super User

Quisque interdum hendrerit molestie. Vestibulum adipiscing, tellus sit amet accumsan lobortis ,Quisque interdum hendrerit molestie.

Сайт: smartaddons.com

Последнее от Super User

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии